Movies
Ratings
340
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
10DanceRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5