Movies
Ratings
69
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 0.5