Movies
Ratings
78
SecretRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
A Hard Day's NightRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0- Fireflies in the GardenRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0