Movies
Ratings
383
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 2.5
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5