Movies
Ratings
626
The Night OwlRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.0