Movies
Ratings
1433
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.0