Movies
Ratings
124
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5