Titles you rated
We Live In TimeRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5