Movies
Ratings
226
Caught StealingRated ★ 3.0
Raphael: The Lord of the ArtsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
KitbullRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Your Friend the RatRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0