Movies
Ratings
254- The UglyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0