Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 1.5