Movies
Ratings
730
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 1.5
Die, My LoveRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 1.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
HimRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
NightbreedRated ★ 2.0