Movies
Ratings
292
WaterworldRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 2.5
FearlessRated ★ 2.5
My WayRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5