Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Maxton Hall - The World Between Us Season 1Rated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 1.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5