Movies
Ratings
150
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The PeacemakerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0