Movies
Ratings
147
SilenceRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
GrassRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Winnie the PoohRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0