Series
Ratings
18
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Sick NoteRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
My NameRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5