Movies
Ratings
920
Sentimental ValueRated ★ 4.5
RougeRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
ArcoRated ★ 4.0
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0- 「秒速5センチメートル」特別映像 - ある春の記憶 -Rated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
MercyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 4.5
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0