Titles you rated
300Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0