Series
Ratings
94
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
POSERated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5