Series
Ratings
23
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
The OriginalsRated ★ 4.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5