Titles you rated
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The DropoutRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0