Movies
Ratings
891
SerendipityRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5- Ble SeirenRated ★ 5.0
A Zed & Two NoughtsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0