Movies
Ratings
241
ParasiteRated ★ 3.5
Escobar: Paradise LostRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5