Movies
Ratings
294
ElementalRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5