Movies
Ratings
644
Wonder WomanRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0