Movies
Ratings
25
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0