Movies
Ratings
997
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The ArtistRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5