Movies
Ratings
241
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Valentine's DayRated ★ 3.0