Movies
Ratings
609
The Truman ShowRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Spring NightRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 2.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Chinbotsu KazokuRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 3.5