Movies
Ratings
481
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5