Movies
Ratings
250
The FounderRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
SullyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0