Movies
Ratings
216
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5