Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
High SchoolRated ★ 3.5
Titicut FolliesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5