Movies
Ratings
145
The Age of AdalineRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Starship Troopers: Traitor of MarsRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0