Movies
Ratings
1970
MidsommarRated ★ 4.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.5
ToylandRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.5
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5