Movies
Ratings
695
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.5
Choir of GodRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Armed Only with a Camera: The Life and Death of Brent RenaudRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5