Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0