Titles you rated
FacelessRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5