Series
Ratings
31
Sense8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5