Titles you rated
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5