Movies
Ratings
155
Nameless GangsterRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
My WayRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0