Movies
Ratings
37
PrometheusRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
GummoRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5