Movies
Ratings
628
Perfect BlueRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
In the HeightsRated ★ 3.0