Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5