Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 3.0
UndergroundRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.0
Moonage DaydreamRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 5.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Return to SeoulRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 5.0- Edhi Alice: TakeRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5