Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5- Cherry SproutRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Seven Women of Different AgesRated ★ 4.0
Talking HeadsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
SproutRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5