Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0