Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The CellRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 4.0