Movies
Ratings
175
FireproofRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5